Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uprava videa

Ahoj všem. Začal jsem používat program pro upravu domacího videa-- Ulead Studio Video 11--
Mam takovy problem.... když chci program ukončit abych zitra pokračoval dál. ( nemam ještě kompletne hotovo) tak mi vyjede tabulka jestli chsi změny uložit a kam. zadam slozku a OK. Program to uloži ale při zpušteni teto složky abych mohl pokračovat dál (třeba za par dnů) mi naskoči tabulka Open Vide File a vni mi piše že format souboru nesouhlasí. Ono to automaticky uloži do All format...
Tak skoro upravene Video mam na nic......:-/ Použivate prosim tento program a setkal jste se???? Poradte prosim.Možna dělam nějakou školackou chybu !!
Zati diky

pokial uložíš súbor ako ProjectXY.VSP,tak súbor musíš naimportovať ako projekt,nie otvoriť ako video,v project setting nieje žiadne hotové video,ale údaje o rozpracovanom projekte a tie sa nedajú nijako prehrať multimediálnym prehrávačom,ani nainportovať/otvoriť ako videosúbor.....do All formats to program neuloží,nemá na to žiadny dôvod,uloží to buď ako projektový súbor *.VSP ,alebo to uloží ako konkrétny formát videa,pokial sa nejaký vyberie z menu Share/Export....