Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký mobil do 9 000 Kč ?

Mám za úkol pomoct vybrat mobil pro spolužačku, měla by to být nejspíše Nokie do 9 000 Kč. Podmínka je dotykový, GPS = bude se používat v autě, dobrý foťák výhodou, internet.
Vlastníte nějaký takový mobil ? Podělte se o svůj dojem. Díky.

Já bych děvčeti navhrnul C7 nebo novější 701 - podle toho, jestli bude trvat na AMOLED u C7 (skvělá věc, displej defacto může svítit stále jen některými body), nebo na IPS displeji (svítí víc, lepší kontrast) a lepším CPU a (prozatím) novějším OS (Belle).

Design je prakticky totožný, celkem se i líbí.

viz http://nokiamania.mobilmania.cz/201110023348/test- nokia-701-na-prvni-pohled-to-nepoznate