Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Multifunkční zařízení HP Deskjet 3050 All-in-One Printer - J610a "Probíhá tisk"

Ahoj, dnes mi přišla tiskárna, kterou jsem objednával z internetu (konkrétně alza.cz) vše jsem udělal podle manuálu, ovladače nainstaloval, barvy zasunul, připojil k napětí až do bodu kdy mi má tiskárna vytisknout "stránku zarovnání". Na tiskárně v displeji se pořád ukazuje "Probíhá tisk..." bliká tlačítko na vypnutí a zapnutí zařízení a nic se něděje. Papír je vložený vše je připraveno k tisku, ale "stránka zarovnání" nikde. Zkoušel jsem to i povelem z PC, ale naskočí mi hláška, že je zařízení zaneprázdněno. Dokáže mi někdo poradit nebo to mám rovnou poslat zpět na reklamaci?

Jaky je problem s kopirkou? Strc tam papier az na doraz a zmackni knoflik kopirovania a co sa deje? Ked blika nieco u tlacitka tak to tlacitko zmackni.
P.S. inac vid manual tam zvyknu byt popisane stavy ze kedy co blika a preco.
P.S.2. na scanovanie potrebujes samozrejme nejaky scanovaci program.
P.S.3. uisti sa ze je kryt kartridgov (ak tam nejaky je) dobre zaklopeny az na doraz apod.

zapnu zařízení, bliká tlačítko ON/OFF to těžko budu mačkat.. zařízení se chová jako kdyby tisklo, ovšem netiskne, z neznámého důvodu mi v tomto stavu se nejde skenovat, kopírovat, jen tisknout. Kryt je zaklopeny tak jak by mel byt, kdyz otevru kryt s cartridgema na displeji se zobrazi, ze je otevreny kryt, upevnim vse tak jak ma byt, zavru kryt a na displeji se opet objevi napiš "Probíhá tisk..."

ked probiha tisk, tak samozrejme nepojdu ine veci.
Uz si vytlacil tu zarovnavaciu stranku? Ak ano tak ju poloz na scanner a zmackni scanovacie tlacitko. Ak nie tak ju musis vytlacit (skus dat papier a kratko stalcit tlacitko on/off, alebo si precitat navod vsetky kapitoly), bez zarovnania ti to bude tlacit rozmazane.

jasne, ze kdyz probiha tisk nepujde skenovat a kopirovat. Myslel jsem tim, ze nejde vubec skenovat a vubec kopirovat. Pri zapnuti tiskarny mi hlasi displej "Selhání skeneru, nelze skenovat a kopírovat". Zarovnavaci stranku jsem z toho jeste nevytlacil, jen rozvrh hodin co jsem si potreboval vytisknout a dal prikaz z PC.

BTW. taketo veci co obsahuju nejake lampy apod (skenery, monitory/televizory, apod) kupovat zasadne z kamenneho obchodu, ja osobne by som vzivote nekupil take nieco cez postu. Raz som objednal notebookovu DVD mechaniku ptz to bola nejaka specialna a to som trpol ze nech sa s tym postaci neohadzuju. Ale v D je to zvycajne bezproblemov, asi to je tym ze v D je dost konkurencnych firiem u balikovych sluzieb. CR/SR neviem ale nemam o poste v CR/SR moc valnu mienku.