Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno dnešní fobal online

ahoj,prosím vás,nemohu dneska sledovat Viktorku proti Barceloně v televizi.Nevíte kde bych našel zpas na internetové televizi? Napadlo mi,že zkusím čt4 na internetu.Bude to tam?Díky

Nikdy nepochopim lidi, kteri se jdou ptat na fotbal na pocitacovy forum a dal nepochopim lidi, co si chteji koupit rohliky a shani je v elektru. Kdyby ses podival na internet, na web CT4, tak bys nasel tohle

Přímý přenos utkání základní skupiny nejprestižnější klubové soutěže FC Barcelona - Viktoria Plzeň. Sledujte na Čtyřce a webu sportživě.cz ve středu od 20:20.