Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalitní sluchátka do uší do 1000Kč?

Dobrej,
prosím o radu při koupi sluchátek, požadavky:
-dobrá izolace od okolí
-aby něco vydrželi
-kvalitní zvuk

Cenu vidím do 1 000 Kč, a hodlám je používat k mobilu. Takže kvalita je důležitá, protože je budu používat denně. Nebaví mě pořád chodit reklamovat KOSSy za 200Kč, které mi vydrží tak 2 měsíce.
Tak mi prosím nějaké doporučte. Děkuji :)

sam mam sehnheissery cx 280 od lonskych vanoc a v pohode. jediny problem co mam je, ze tim jak maji vymenitelne nausniky ci jak se tomu nadava, tak je proste ztracim. ale sada tri velikosti stoji asi pade, tak to takova traga neni..