Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripojenie usb skenera do siete

Potrebujem pripojit epson skener s USB portom do siete. Pouzival som printserver sp-781, ten vsak odisiel, tak teraz zistujem ci existuje nejake ine, lepsie, pripadne lacnejsie riesenie, nakolko technika kraca milovymi krokmi. Ma niekto nejake skusenosti, odporucania, ci je mozne pouzit akykolvek print server, alebo musi specialne podporovat skenery alebo multifunkcne zariadenia? (je to samostatny skener). Alebo ci kupit viacportovy do buducna . . . Vdaka

Jaka je vyhoda pripojeni scanneru do site?
Clovek ke scanneru musi fyzicky prijit, musi tam vlozit papiry, pak odejde ke svemu pocitaci a skenuje. Pak se vrati zpet ke scanneru a papiry odebere.

Je to vyhodnejsi nez nakonfigurovat scanner tak, aby k nemu clovek prisel, stisknul tlacitko na scanneru a vysledek se ulozil bez zasahu cloveka na sit do slozky, kam ma uzivatel pristup?

skeenr je na jenom stole vkancelarii kde sediniekolko pracovnicok, takze to nieje az taka dialka, a ked je viac papierov do jedneho suboru pdf tak z pc sa to da, ale zo skeneru mi spravi co papier to jedno pdf, a este je to nestastne spojene s tlacitkom off . . .