Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obnova dokumentů?

Dobrý den, mám asi trochu naivní dotaz, přesto se zeptám.. je to cca 4 měsíce, kdy jsem smazal fotografie uložené na disku. normálním postupem přes koš a poté vysypat koš. Bohužel jsem po 4 měsících zjistit, že jsem takhle smazal jiné fotografie, než jsem chtěl. Je ještě nějaká možnost tyto smazané fotografie získat zpět? Jediné co mě napadlo byl bod obnovy, ale je to už dávno, takže z té doby už žádný nemám.. Děkuji Michal

promiňte, asi jsem přesně Vaši odpověď nepochopil "Neinstalovat a neobnovovat na ten oddíl s fotkama. Po té době je šance minimální." ... ? Mám se tedy pomocí programu Recuva o něco snažit, nebo je to passé? děkuji

jedna technická: bod obnovy systému ukládá a umožní obnovit pouze systém.
s uživatelskými daty neměl nikdy nic společného, nikam je nezálohuje.

ale po 4 měsících ... to už bych skoro zkusil obnovit data i z foťákové paměťové karty, předpokládám že se stejně malými vyhlídkami.