Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doména .TK problém

Dobrý den,mám takový problém udělal jsem si web u PHP5.CZ a ten web u PHP5.CZ jsem převedl na DOT.TK na doménu .TK
Ale mám problém ten,že když otevřu na normálním originálním webu php5.cz můje web tak vypadá např takto www.můjweb.php5.cz/index.php=test ale když otevřu převedenou doménu www.mujweb.tk tak at tam kliknu na cokoli pořád je tam jen to .TK na konci ale není tam např .TK/index.php
Nevíte jak to udělat?Někde jsem viděl pár domén .TK,ale nekončili jen na .TK ale dál pokračovali .TK/index php
Děkuju za každou radu

System 	Linux nibiru 2.6.38-bpo.2-686-bigmem #1 SMP Mon Jul 11 15:30:22 CEST 2011 i686
Build Date 	Aug 26 2011 09:17:55
Server API 	Apache 2.0 Handler
Virtual Directory Support 	disabled
Configuration File (php.ini) Path 	/etc/php5/apache2
Loaded Configuration File 	/etc/php5/apache2/php.ini
Scan this dir for additional .ini files 	/etc/php5/apache2/conf.d
Additional .ini files parsed 	/etc/php5/apache2/conf.d/apc.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/curl.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/gd.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/imagick.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/imap.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/ldap.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/mcrypt.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/memcache.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/mysql.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/mysqli.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/pdo.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/pdo_mysql.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/pdo_pgsql.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/pgsql.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/pspell.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/recode.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/suhosin.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/tidy.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/xmlrpc.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/xsl.ini
PHP API 	20090626
PHP Extension 	20090626
Zend Extension 	220090626
Zend Extension Build 	API220090626,NTS
PHP Extension Build 	API20090626,NTS
Debug Build 	no
Thread Safety 	disabled
Zend Memory Manager 	enabled
Zend Multibyte Support 	disabled
IPv6 Support 	enabled
Registered PHP Streams 	https, ftps, compress.zlib, compress.bzip2, php, file, glob, data, http, ftp, zip, phar
Registered Stream Socket Transports 	tcp, udp, unix, udg, ssl, sslv3, sslv2, tls
Registered Stream Filters 	zlib.*, bzip2.*, convert.iconv.*, string.rot13, string.toupper, string.tolower, string.strip_tags, convert.*, consumed, dechunk, mcrypt.*, mdecrypt.*

Tady je výpis PHPa zdrojový kod myslíš z indexu nebo z jakého souboru?

to uz ale potom zavisi od toho jak mas robenu stranku, t.j. od obsahu toho php a od tych "odkazov". Ked si das na server do zlozky /test subor test.html (staci do neho napisat nejaky text v poznamkovom bloku) a kliknes si na link
mojadomena.tk/test/test.html, tak vidis potom v adresnom riadku co?

Ak mas vsetko riesene cez premenne v index.php, tak ptom si skus hladat googlom slova apache display index.php, najdes napr
//edit del toto bola blbost :)
milion stranok kde pisu ze kde sa to nastavuje.

Hlavne je aj vediet ze jak je robeny ten redirecting z toho .tk, to si sem asi ani nenapisal, mas to priamo v DNS alebo to je mozno zalezitost hostingu alebo toho kto ti tu domenu .tk registroval, skusil si ich kontaktovat? Ja toto neviem zhlavy nie som web-ista :)

Hned v první odpovědi jsem ti psal, že se takto adresa webu chová, pokud je stránka tvořena pomocí rámů (frames). A bingo!
Takže pokud jsi tam ty rámy dal ty, musel bys je zrušit. Ale spíš tam jsou rámy nastavené od hostingu, takže s tím nic neuděláš.

<html>
<head>
<title>Online Zone fórum &bull; Obsah</title>
<meta name="description" content="Online Zone fórum &bull; Obsah">
<meta name="keywords" content="onlinezoner.tk">
<script type="text/javascript">
var _gaq = _gaq || [];
_gaq.push(['_setAccount', 'UA-23441223-3']);
_gaq.push(['_setDomainName', 'none']);
_gaq.push(['_setAllowLinker', true]);
_gaq.push(['_trackPageview']);
(function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true;
ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'ssl' : 'www') + '.google-analytics.com/ga.js';
var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s);
})();
</script>
</head>
<frameset rows="*" framespacing="0" border="0" frameborder="NO">

<frame src="index.php" name="dot_tk_frame_content" scrolling="auto" noresize>
</frameset>

<noframes>
<body>
</body>
</noframes>
</html>