Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s javou

Ahoj,
mám problém s javou. Když chci spustit např. Minecraft nebo JDownloader tak se mi zaseká počítač a když spustím správce počítače tak java zabírá 99% kapacity mého počítače. Co s tím mám dělat?? Prosím poraďte

Čemu na tomto odstavci nerozumíš?

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu ATI Sapphire Radeon 9250 128MB"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2000 CZ, Firefox 1.5.0.2 apod.).