Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program kterým vypnu a zapnu programy spouštěné při startu...win XP

Ak Ti z nejakého dôvodu nevyhovuje: Štart- Spustiť...- msconfig ?

Ja používam okrem iného a aj na iné veci napr. CCleaner ;-)

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny