Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypadávání internetu

Dobrý den

Chtěla bych se zeptat na jednu věc. Mému příteli poslední dobou " vypadává" internet. Používá internetový prohlížeč Mozilla Firefox. Když např. má zapnutou stránku tak se mu objeví že došlo k chybě a že firefox bude ukončen a internet se vypne. Zkoušel aktualizovat mozillu na novější verzi to nepomohlo. A stejnou chybu dělá také v internet explorer.

Tady jsou parametry jeho pc:

Zdroj 220 W
Chipset NVIDIA nForce 430
Procesor AMD Athlon II 160u (1.8 GHz, 1 MB L2 cache)
Operační paměť 1 GB DDR3 1333 MHz
Pevný disk 160 GB 3.5"
Grafická karta NVIDIA GeForce 6150SE
Zvuková karta High Definition Audio 5.1

Tento pc je nový, není ani rok starý.

Prosím vás kdybydte někdo věděl co s tím poraďte mi. Moc vám děkuji

To je dost tazke riesit chybu s tak neurcitou hlaskou, tipujem ze tam ma v prehliadaci nejake doplnky co mu robia problem (prip. viry). Ako prve by som skusil aktualizovat aj flash player (www.adobe.com, tam je vpravo link na flash player), a preistotu aj javu (www.java.com) to ale nemusi.
Druha vec je v tom FF si v menu najst spravu doplnkov a tam skusit vsetky zakazat (flash player moze nechat povoleny, ten aktualizoval). A skusit to pouzivat ci to znova nastane.
Ak to bude nastavat aj potom, tak by som skusil preinstalovat ovladace, directX, doinstalovat zaplaty Windows (start - windows update) ak sa mu neinstalovali automaticky, ked nic nepomoze tak este preistotu scan na viry napr. http://pc.poradna.net/a/view/380552-prohlednuti-po citace-na-skodnou-v-programu-superantispyware
ked ani to nepomoze tak by som nainstaloval Windows nanovo + potom vsetky potrebne ovladace (k zakl.doske, grafike, zvukovej karte).

Chipset NVIDIA nForce 430
Grafická karta NVIDIA GeForce 6150SE
Tento pc je nový, není ani rok starý.

ale předtím to leželo 3 roky v muzeu. to je nějaký shit z kriplmarketu, kde byl v úžasné akci, ne?
...to jen k "novince", hardwarem to není. instalace windows se dá zničit i za měsíc.

A stejnou chybu dělá také v internet explorer.

prolez prohlížeč událostí, co píše zajímavého za chyby. nebo dej rovnou opravnou instalaci windows.