Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Daruji 500 kč výdělek na iprovize.cz

Ahojda. Vydělala jsem si 500 kč zobrazováním reklamy na mejch stránkách v systému iprovize.cz . Bohužel pán nevyplácí (žádost o vyplacení mám již přez 2 měsíce) . Budu odjíždět za kamarádem do Ruska a nemám nervy pořád pánovi psát kdy mě konečně vyplatí. Proto kdo sem napíše jako první že má zájem, tak mu pošlu přihlašovací údaje. Pokud se postará o vyplacení peníze jsou jeho. Píše že výplatní lhůta je maximálně 30 dnů. Snad neporušuju pravidla poradny a tento "dotaz" sem můžu vložit. Jelikož jste mi zde vždy dobře poradili pošlu údaje jen registrovanému uživateli na této poradně. Díky Žófa

Zaujem sice nemam, ale kedze odchadzas do Ruska na zaver ti len chcem povedat, ze takeho exota slivku som este snad ani nevidel. O tvojich otazkach som nikdy nevedel co si mam myslit, pretoze ziadna z nich nebola obycajna a vsetky balansovali na hranici robim si srandu/som blbec a doteraz nemam na vyhraneny nazor.