Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slabší signál wifi

Zdravim,
Mám notebook s Vistama 32 bit a ve škole máme wifi Eduroam. Když sedim přímo u vysílače tak mám 4-5 čárek signálu a internet jede bez problému. Když se přesunu někam dál, tak mám třeba 3-4 čárky a internet chvílema jde a chvílema ne. Jakmile zalezu někam do třídy, tak mám signál cca 3 čárky a internet dost často padá a pořádně se na něj nedostanu. Vedle mě sedí spolužák, kterej má notas s XP a signál má 3 čárky, ale internet mu jede obstojně a mě skoro vubec. Nevíte jak tento problém vyřešit? Mám wifi ovladač Atheros AR928X. Napadla mě aktualizace ovladače wifi. Myslíte, že to pomůže? Nemůžu aktualizací ovladače ten ovladač nějak dosrat?

Díky

Ja sa ale skor priklanam k tomu ze mas nejaku nekvalitnu wifi kartu alebo blbo riesenu antenu v notebooku alebo co to mas a mate tam moc zarusene prostredie, prip. odrazy od stien apod. Skus si potom sadnut s tvojim notebookom na miesto v ktorom mal kamarat dobry prijem. V miestnostiach kde je vela odrazov sa moze kvalita signalu menit z miesta na miesto. Kvalita neni sila, nepliest si to.