Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Presta shop na endora.cz

Ahoj, chtěl jsem si vyzkoušet presta shop na endora.cz
Bohužel to dělá brikule kvůli reklamě v patičce, takže shop nefunguje korektně a vyhazuje chybu při vkládání zboží. Není pro mě problém zaplatit těch 16Kč za měsíc, ale dá se vůbec objednat jen na měsíc? nebo musím vzít ten celý půl rok?
A nevíte náhodou jak to vyřešit aby presta běhala na free verzi klidně i s reklamou? Jde mi o test, naučení se s eshopem, vyzkoušení co vše umí, případný ostrý provoz pojede úplně někde jinde...

Díky za případnou radu, právě jsem si s tím chtěl hrát teď o víkendu, ale to asi neklapne, protože platbu by jim připsali až v pondělí, nejdříve...
:(

Tak zatím mi vše docela jde, jen jsem narazil na zajímavou vlastnost presty, nejsou k ní téměř žádné free themes, takže jsem asi v prd.eli jak baťa s dřevákama...kdyby se našlo něco jednoduchého, tak si to předělám, ale všude jen zpoplatněné templátka..