Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oskárek - Vodafone vyplatí se?

ahoj,

chtěl bych se zeptat často píšu smsky a mám od vodafonu tarif 110 Kč nebo nějak tak jestli se tedy vyplatí používat oskátek k internetu? aby to nebylo dražší než je to teď jest-li má s tím někdo zkušenosti? Děkuji

Asi záleží, kolik posíláš SMS a kolik celkově platíš. Internet v mobilu je myslím za 170 (SMS přes oskárka pak zadarmiko). Já mám třeba tarif "Odepiš" za 10 Kč + internet v mobilu (čili 180,-) a SMS platím. Mě by se tedy vyplatil. Jenže na telefonu mám ty javové věci mikropísmem, takže píšu SMS normálně. Naštěstí jich však neodesílám moc a ještě jsem za asi dva roky, co to takto mám, neplatil víc, než myslím 230,- Kč