Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTC Wildfire- gps nefunguje

Buďte zdrávi. Po rootu mého HTC Wildire se objevil problém, při spuštění např. navigace NAVIGON nefunguje připojení GPS. Prostě v nastavení zvolím možnost zapnout GPS, ale vedle stavu baterky se nic nezobrazí. Jdu ven, spustím NAVIGON nebo např. SportsTracker, ale po 2 minutách se nic neděje. Neexistuje nějaký fix nebo něco podobného? Dále se chci zeptat, jestli lze nějak zrychlit můj Wildfire a hlavně zapínání zrychlit. Jinak mám Cyanogen Mod 7.1.0.1- buzz, android 2.3.7. Díky

Tak se mi povedlo nahrát to radio. Nebylo zapotřebí ani ten Flasher- vygooglil jsem, že stačí v ROM manageru nastavit Recovery mod 2.5.X.X, stáhnout radio a celý zazipovaný soubor vložit na kartu SD. Pak jen vybrat soubor Radio.zip a čekat na instalaci. Takže to by bylo, trochu mě štve že je ta gps celkem nepřesná, mojí polohu ukazuje ve vesnici vzdálené 4 km. Ještě zbýva vyřešit tento problém: Lze nějak zrychlit můj Wildfire a hlavně zapínání mého WF? Díky všem za pomoc.

Díky moc kámo, tvůj postup je jednoduchý a funčkní.
abych to shrnul:
1. Stáhneme zip soubor s radiem na kartu (nerozbalujeme)
2. v aplikacích zapneme rom manager, zvolíme Reboot into Reovery
3. až najedem do recovery, tak dame install z SD card a jen na to najedem
4. reboot