Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhledavani ikonek na plose

Zdravim,
asi pred tydnem se mi znemoznilo vyhledavani souboru na plose pres klavesnici :) tj napisu "au" a skoci mi to na ikonku autocadu. Jelikoz mam ikonek na plose opravdu pozehnane, dela mi to ted problemy dat vsechna otevrena okna dolu a pak hledat tu spravnou ikonku. Nevzpominam si ze bych instaloval nejaky nezadouci SW ktery by toto mohl zpusobovat.
XP SP1

Kromě toho, co doporučuje IgorK, bych navrhovala ještě zvážit tyto návrhy:
:>: Udělat si skupiny ikon do oken, jako měly třeba Windows 3.1 ;-) Neboli - vytvořit na ploše složku třeba "Grafické programy", do ní přetáhnout příslušné ikony, změnit ikonu složky na nějakou vhodnou. Pak další složku třeba "kancelářské práce" atd.
:>: Nebo si udělat pořádek v menu Start - Programy; vytvořit složky a podsložky atd.
:>: Nebo bych rozšířila dolní lištu, rozdělila na víc částí, případně přidala boční i horní lištu
:>: Na ploše bych nechala jen skutečně potřebné ikony.