Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač - SpeedFan

Dobrý den. Prosím Vás o radu. Počítač mi ukazuje teplotu 95 st. C.. Když si dám SpeedFan, Motherboatd mi ukazuje teplotu 52 st. C.. Co mám dělat ? Děkuji za pomoc. Alena

Ta vec na dvirkach ma niekde cidlo (idu z toho draty a niekde koncia). Tak tam je ta teplota. Alebo je to cinske cidlo vadne a opravis ho tresknutim velkym kladivom potom nebude ukazovat uz nic :-D Ale nie vazne, ked ti to adi tak ta vec sa da vypnut tak ze proste uplne odpojis tie draty co do toho idu zo zdroja. Alebo to mozes ignorovat.
Alebo si pozres kam je nacapene cidlo, potom budes vediet kde je 95 stupnov.