Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internetový prohlížeč s automatickým obnovováním

Zdravím,

mám jeden dotaz. Používám Firefox s pluginem pro automatické obnovení dané stránky, například po 15 vteřinách. Potřebuji používat ale ještě jeden prohlížeč, který tuhhle funkci bude umět. Je mi jedno jestli s pluginem nebo v základu, nezáleží ani na výrobci. Jen bych chtěl poradit, jestli někdo o něčem spolehlivém kromě toho firefoxu nevíte? Díky moc za tipy...

Napr opera by to mala mat v sebe, ale neviem nepouzivam
http://www.opera.com/browser/tutorials/intro/brows e/#viewing

Options for webpages

When you right-click a part of a webpage where there are no links, images, or forms, the page context menu displays, which includes the following options:

Reload Every — This allows you to set an automatic reload frequency, which is very useful for sites with constantly changing content, such as news sites.