Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vylepšení pc

Dobrý den, chtěl bych vylepšit pc tak abych mohl hrat wow tbc :D klidne i na low details, hlavně aby se dala hrát a nesekala se muj pc text.txt

v pc se nevyznam tak si o m myslete co chcete :D
jo a prosim poznamky typu kup si novy pc tu nepište :D děkuji za připadne navrhy jak a cim to vylepsit

Minimálna konfigurácia:
Windows XP/Vista/7 (latest service packs)
Intel Pentium 4 1.3 GHz or AMD Athlon XP 1500+
1 GB RAM or more
25 GB free hard drive space
NVIDIA GeForce FX or ATI Radeon 9500 video card or better
4x DVD-ROM (required for retail disc versions only)
Broadband Internet connection
A keyboard and mouse are required. Input devices other than a mouse and keyboard are not supported

Doporučená konfigurácia PC pre túto a podobné hry je:
64bit Windows Vista/7 (latest service packs)
Dual Core Processor, such as the Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2
2GB RAM
256 MB NVIDIA GeForce 8600 or ATI Radeon HD 2600 or better
Multi-button scroll-wheel mouse

Hm, takže to, co je jediná cesta, jak si zahrát, slyšet nechceš, a na rovinu - tohle už je bohužel spíš zombie, než pc, a investovat je skoro stejné, jako ty peníze házet z okna:-(. Spíš řekni, kolik máš financí, a třeba se podaří něco poskládat.

Já se obávám, že se splněním účelu to až tak slavné nebude. Pravda, ta grafika co máš teď je opravdu spíš na okrasu (já měl kdysi FX5700LE, o několik tříd výše a stejně zlo), ale tou 6600, nebo 7600AGP si pomůžeš k tomu aby sis zahrál nízké detaily, to osobě za hraní nepovažuju.
Abys tenhle počítač dostal na nějakou úroveň, budeš neustále platit, platit, platit a hledat staré součástky po aukcích. Navíc šance, že se některá součástka věkem odpálí je poměrně veliká. Já skládal kamarádové babičce počítač do 5500 (výprodejové Pentium Dual-Core do socketu 775, Intel GMA na desce, 2GB RAM, 250GB disk před nárůstem cen). Kamarád na tom začal hrát, protože mu v pokoji padá internet a kupodivu to bezproblémově zvládá hry podobného stylu i když byl požadavek internet a nic jiného.