Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Displej se rozdvojuje

Cago belo mam problem telefon normalne funguje ale asi po 10 minutach se displej rozdvoji a kdyz telefon vypnu a zapnu tak je displej zase normalni a po 10 min se zase rozvoji (nekdy se rozdvoji hnedka po resetu) Telefon LG KE 270. Myslite ze je na vine chyba displeje nebo v nasteveni ?

Co myslis tym "rozdvojuje"? ako ze tam mas 2x to iste? A ostane to rzodvojene aj ked s tym pracujes - ides do menu apod?
Nieco si v tom mobile menil (flashoval si nejake ine firmware?).
Nastaveni na to urcite neni, otazka je len ze v com je chyba ci vo FW alebo hardware.