Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s klávesnicí win7

Dobrý večer, asi dva měsíce mám notebook HP Probook 6360b, win7 - Professional, 64-bit. Už třikrát se mi stalo, že se počítač z ničeho nic (když byl normálně zaplý) začal chovat, jakoby byla aktivovaná funkce ignorování nadbytečných příhozů (filtrování kláves), ač tato funkce zaplá nebyla. Vždy jsem to řešila odhlášením uživatele, kde jsem funkci zapla a vypla, vše pak zase fungovalo normálně. Teď se mi to stalo potřetí a můj 'trik' už nepomáhá, mimo to mě to celkem obtěžuje. Víte někdo prosím, co s tím? Děkuji za každou radu.

Chová se to tak ve všech programech - chrome, open office, pozn. blok, při zadávání hesla.... Teď naposled jsem si všimla, že se to chová ještě trochu jinak než filtrování kláves - tam je to sice pomalejší, ale znaky se po určitě době (1s) napíší znovu, kdežto u mého problému se neopakují. Zkrátka když stisknu klávesu a držím, znak se jakoby napíše jednou a pak už vůbec. Nakonec jsem to vyřešila restartem počítače, ale když se mi to stane třeba ve škole, kde si na počítači píšu zápisy, restartem ztratím spoustu drahocenného času...

pozri si co ti bezi (vpravo dole) alebo co sa spusta po starte (napr. start-spustit: msconfig, karta po spusteni) a vypinaj podozrive veci. Prescanuj na viry (napr. pomocou superantispyware)
Ono ti moze nieco brat klavesnicovy focus, napr. nejake divne antiviraky a nezmysly ikonky vpravo dole ktore furt obnovuju nejaky svoj status, povypinaj vsetky chat programy a podobne veci vpravo dole.
Inac neviem ci to je nejaky znamy problem vo W7, skor nie, este som o takom nepocul.
P.S> a naco vlastne potrebujes drzat tu klavesu? :) Vsak pismena pises po jednom a ciary sa daju robit vo Worde ako odseky apod. a nie drzat klavesu

Dík, vyzkouším :-). No, třeba backspace a shift držívám celkem často dýl, a taky když se mi klávesnice přepne do tohoto 'módu', tak je zároveň jakoby trochu míň citlivá (aspoň se mi zdá, mám o hodně víc vynechaných znaků v textu).. Celkem iritující..

Nezdá se mi... Tím, že mám ten noťas dva měsíce, tak pořád ještě občas narazím na něco, co tu nemám nainstalované a potřebuju, ale nevšimla jsem si, že by to mělo nějakou souvislost. Dvakrát se mi to stalo, když jsem na pc psala, tak v podstatě najednou se to takhle začlo chovat, a jednou po vzbuzení z režimu spánku....