Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starý počítač + AVG?

Zdravím, v práci ještě máme starý počítač, má 384 MB RAMky (128 + 256), a je tam nainstalován antivirus Norton. Jenže ten PC výrazně zpomaluje, tak se chci zeptat, jestli má cenu místo něj nainstalovat AVG 2011. Počítač se využívá pouze pro internet, žádné hry. Je na něm nainstalován Win XP Professional SP 1

Díky za rady.

Cenu to nema ani nahodou! AVG dokaze slusne zabit vykon PC s 512MB RAM. Samozrejme bez vseho, co se da beznou instalaci vyhodit (to je stejne jen linkscanner).
Minimalni vytizeni zam je 150MB a bobtna az ke 400MB po case... Z pocitacu jsou pouhe "lapace prachu" diky neustalemu swapovani.
Bavim se o AVG 9, 2011 neznam a ani znat nechci po zkusenostech s AVG8/9.

Dej si AVAST, zatez do 50MB. Po spusteni aktualizace "zaseknou" na chvili cely stroj, pak je to OK. Muzes si zvolit sam, jake stity nainstalujes, kdyz uz musis mit AV... Nebo MS Security essentials ci Aviru.