Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktuální účet Windows Live ID již není platný

Ahoj,když se chci přihlásit na windows live,vypíše mi tuhle větu: Aktuální účet Windows Live ID již není platný. Vytvořte nové ID pro přihlašování ke službě Windows Live. Kontakty programu Windows Live Messenger budou automaticky přeneseny do nového účtu Windows Live ID. Heslo i přihlašovací jméno jsou v pořádku. Nevíte někdo co s tím?

Posílali snad 10 e-mailů, že to ruší a poslední tak před týdnem, že to zrušili. Respektive převexlovali někam na Microsoft drive či jak to je.
Nebo si to pletu? Mám na mysli tu synchronizaci s mobilem atd.