Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flashdisk jako CD?

Ahoj lidičky,

právě jsem narazil na zajímavou věc: flashdisk, jehož část kapacity se tváří jako CD. Zatím nevím zda všechno dělá "řadič" na chipu uvnitř flashdisku nebo jde o něco jinýho. Setkali jste se s tím někdy? index.php

Pavel

Tak podle toho co píšou v nový Chipu 6/06 na straně 53 vpravo v rámečku je to technologie U3. Část kapacity se chová jako CDROM a zbytek jako normální flash. Akorát nemůžu zjistit, když si takovej disk koupím, zda si můžu nastavit velikosti těch dvou a zda půjde přepsat obsah té části "CD" vlastním obsahem. Nevíte někdo?

Pavel