Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém z wifi ...

Dobrý den

Jak už jste si všimli v nadpisu, tak mám problém z wifi.Kdykoli když jsem na wifi a připojí se třeba taťka s netbookem na wifi nebo třeba zapne bracha satelitní televizi (která má taky něco společného z wifi) tak se mi objeví takový malý žlutý trojúhelník s vykřičníkem u ikonky wifi v hlavním panelu a píše to připojení není k dispozici . Celkem mě to štve protože když se takhle stane tak musím jít buď restartovat / routr / (wifi) anebo dát příkaz odstranit potíže.A někdy když už tak něco s toho udělám tak to někdy zase jde jenom jednomu nebo žádnému!!!(a to je k zbláznění když máte něco rozdělaného...)

Děkuji za odpovědi...

jen nepochopil, jaký problém pochází z WiFi. Nebo došlo ve škole k výpadku když se probíralo s/z...

Kdykoli když jsem na wifi a připojí se třeba taťka s netbookem na wifi nebo třeba zapne bracha satelitní televizi (která má taky něco společného z wifi)

Tak, a teď by chtělo podrobně a správně popsat topologii sítě, hlavně používané síťové prvky a jejich nastavení! Ono to také může kolidovat se zdroji jiného elmag záření v oblasti 2.4GHz...

u tebe bude nejlepší nastavit alternativní konfiguraci tcp/ip.
tím že budeš mít doma statickou ip adresu, nebudeš se muset dohadovat s routerem na dynamické adrese, kterou si někdo uzme.

pro legraci zkus napsat co máte za typ routeru - správný typ by měl být na štítku zespodu.

pak sem dej výpis tvého aktuálního nastavení: start - spustit - cmd.exe [enter]

ipconfig -all > ip.txt
notepad ip.txt

..obsah z poznámkového bloku sem fouknout.