Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s rozlišením

Zdravím,

mám monitor Philips 221EL a až do dneška jsem používal rozlišení 1920x1080 bez jakýhkoliv potíží. Dnes jsem ale sledoval video ve VLC přehrávači ve fullscreenu a po vypnutí fullscreenu jsem zjistil, že se mi zobrazení na monitoru smrsklo do velikosti rozlišení +- 1600x1200. Přitom mám zvolené stále rozlišení 1920x1080 a ostrost zůstává původní. Zkoušel jsem restart, odpojení a připojení kabelu, zkontroloval jsem správce systemu kvůli varování a udělal jsem i obnovu systému, vše bez úspěšně. Budu vám moc vděčný, když mi nějak poradíte.

Děkuji

nemam fotak... proste jak kdyz prehravas film ve fulscreenu tak se ti na stredu obrazovky prehrava film a na stranach mas cerny pruhy, tak kdyz jsem ten film vypnul tak mi tam ty cerny pruhy jakoby zustali a veskere zobrazeni se mi stáhlo na ten stred...

teď jsem na to přišel a omlouvám se za ztrátu vašeho času... já idiot jsem při přenášení monitoru (dávám si ho na židli abych se mohl dívat z gauče) musel zmáčknout tlačitko na monitoru... ač jsem i to předtím zkoušel, tak jsem si nevšiml, že to má dvě funkce na jednom tlačitku...
Děkuji za váš zájem a ještě jednou se vám omlouvám.