Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do školy

Dobrý den,

hledám nějaký nb do školy, cenově do 12000kč. Chtěl bych aby měl pokud možno numerickou klávesnici a alespoň 15 displej+velkou výdrž :D doufam, že mi pomůžete díky :)

vybírat podesáté někomu notebook nikoho nebaví.
tak až se vyspíš, napiš sem že na tom chceš pařit hry na největší detaily (čili nízkospotřebová integrovaná grafika je out), má na tom jet plynule photoshop cs5 a autodesk inventor, pochopitelně ve škole tak 8h na baterku, a že to má být denně ultrapřenosné pod 4kg.

Niektori uzivatelia sem pri podobnych otazkach hodia aspon link na notebook ktory si vybrali. Prakticky vzdy vyberu nieco od Aceru, takze by sa zdalo, ze je ich aktivita v tomto smere zbytocna, na druhu stranu je aspon vidiet, ze sa snazia.
Ako uz brtnik spravne podotkol, zislo by sa napisat, na co ho chces pouzivat, napisat skola nestaci. Napriklad ja vobec neviem co si pod tym predstavovat, mne tam vzdy stacilo mat iba pero a zosit ktory som pouzival na vsetky predmety.