Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak dát ke každému slovu závorku?

Doufám že to pochopíte... Mám třeba 200 slov a potřeboval bych zaždý slovo změnit z

slovo

na

(slovo)

tím myslím všech 200,cci se zeptat jestli nění nějakej software nebo jenom něco přes PHP,že by to prostš dalo všachny slova do závorek... Doufám,že to chápete... Je to taková úplná blbost,ale strašně by mě to pomohlo,díky... Jo a promiňte,že jsem pro vás vyrobil asi úplně blbý vlíkno...

Nemas ty slova nahodou kazdy na jednom radku? Jestli jo, tak ja jsem se tu na poradne nedavno naucil s prikazovou radkou, tak ti taky poradim :))

Dejme tomu, ze mas ty svoje slova nekde v souboru "slova.txt". Vyrob si ve stejnym adresari textovej soubor "tip.bat" s timhle obsahem:

for /f %%x in (slova.txt) do echo (%%x)>>vysledek.txt

a spust ho.