Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém se ZD K8MM-V-ovladače

Zdravím všechny,
mám problém. Po přeinstalaci nemohu úplně a zcela nainstalovat ovladače pro ZD MSI K8MM-V, jedná se hlavně o integrovanou garafiku (něco jsem stáhnul dle rad tady na poradně, ale nějak to moc nefunguje) a BIOS. Když stáhnu MSI 5 LIVE, tak se mi zasekne PC a dál nekomunikuje. Posílám celý sken PC. Může někdo poradit prosím?
Ještě jedna věc. Po stažení ovladače grafiky VIA S3G se po restartu PC vždy ukáže, že nelze spustit VT TIMER.exe a VT TRAYP.exe . Petr

Pole Hodnota
Počítač
Typ počítače Jednoprocesorový osobní počítač s rozhraním ACPI
Operační systém Microsoft Windows XP Home Edition
Aktualizace Service pack [ TRIAL VERSION ]
Internet Explorer 8.0.6001.18702 (IE 8.0)
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
Jméno počítače DOMA-97BF2FDE66
Jméno uživatele Já
Přihlašovací doména [ TRIAL VERSION ]
Datum / Čas 2011-10-25 / 10:36

Základní deska
Typ CPU AMD Sempron, 1800 MHz (9 x 200) 3000+
Název základní desky MSI K8MM-V (MS-7142) (3 PCI, 1 AGP, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)
Čipová sada základní desky VIA VT8380 K8M800, AMD Hammer
Pracovní paměť [ TRIAL VERSION ]
DIMM1: 512 MB PC2700 DDR SDRAM (2.5-3-3-7 @ 166 MHz)
DIMM2: CEON5125340 [ TRIAL VERSION ]
Typ BIOSu Award (06/27/06)
Komunikační porty (COM a LPT) Komunikační port (COM1)
Komunikační porty (COM a LPT) Komunikační port (COM2)
Komunikační porty (COM a LPT) Port tiskárny (LPT1)

Zobrazení
Grafický adaptér VIA/S3G UniChrome Pro IGP (64 MB)
3D-akcelerátor VIA/S3G UniChrome Pro
Monitor Monitor Plug and Play [NoDB] (H9FQ806519)

Multimédia
Zvukový adaptér VIA VT1617(A) @ VIA AC'97 Enhanced Audio Controller

Nosiče dat
Ovladač IDE PCI Standardní dvoukanálový řadič IDE
Ovladač IDE Řadič VIA rozhraní IDE ke sběrnici PCI v režimu Bus Master
Disketová jednotka Disketová jednotka
Disková jednotka ST340014AS (40 GB, 7200 RPM, SATA)
Optická jednotka HL-DT-ST DVD-ROM GDR8164B (16x/52x DVD-ROM)
Stav SMART pevného disku OK

Oddíly
C: (NTFS) [ TRIAL VERSION ]
Celková velikost [ TRIAL VERSION ]

Vstupní zařízení
Klávesnice Standard 101/102-Key or Microsoft Natural PS/2 Keyboard
Myš Myš standardu HID

Síť
Primární adresa IP [ TRIAL VERSION ]
Primární adresa MAC 00-13-D3-9A-F0-0B
Síťový adaptér VIA Compatible Fast Ethernet Adapter (89.1 [ TRIAL VERSION ])

Periferní zařízení
Ovladač USB1 VIA VT8237 USB Universal Host Controller
Ovladač USB2 VIA VT8237 USB 2.0 Enhanced Host Controller
Zařízení USB Zařízení USB standardu HID

DMI
DMI Dodavatel BIOSu Phoenix Technologies, LTD
DMI Verze BIOSu 6.00 PG
DMI Výrobce systému MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTD
DMI Typ systému MS-7142
DMI Verze systému 1.00
DMI Sériové číslo systému [ TRIAL VERSION ]
DMI Výrobce základní desky MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTD
DMI Typ základní desky MS-7142
DMI Verze základní desky 1.00
DMI Sériové číslo základní desky [ TRIAL VERSION ]
DMI Výrobce skříně
DMI Verze skříně
DMI Sériové číslo skříně [ TRIAL VERSION ]
DMI Označení skříně [ TRIAL VERSION ]
DMI Typ skříně Desktop Case
DMI celkem / volných patic pro paměti 2 / 0

Ano, jde jen zvuk, ostatní je nějak špatně hlavně grafika.To je i vidět jak je vše rozmazané a neostré. A ty hlášky taky nevím co přesně po mě chtějí? VT timer.exe a VT trayp.exe
BIOS nejde stáhnout a prostě všude mi to nabízí nějaké novější verze, které ale na mém PC nefungují a nejdou nainstalovat. Tak asi tak:-))

Tak a teď PC úplně zamrznul. Pokusil jsem se ještě jednou stáhnout MSI update live a PC už nejde vůbec.Zítra ho celý přeiznovu, ale pak tedy platí, že bych potřeboval poradit s ovladači, jelikož se strašně špatně hledají. Celkově. Jen zvuk není problém, vše ostatní ano-aspoň pro mě. Díky moc všem předem.Petr
PS:Jsem na jiném PC, pokud mi někdo pošle odkazy na ovladače k mé ZD MSI, tak si je stáhnu a zítra použiji.