Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno odstranění Winantispy 2006

mám tu zavirovaný počítač s vyskakujícím oknem Winantispy 2006. Udělal jsem základní věci jako kontrola autoruns, instalace nod a spybot a zdálo se že je vše vyřešeno ale nod neustále hlásí že se ten parchant pokouší znovu natáhnout z netu. Nevíte někdo co s tím ? /IE 6, xp sp2+všecky záplaty a to ie tam musí být, firewall integrovanej zaplej ve výjímkách není/. Skoušel jsem v IE dávat defaultní nastavení úrovně . Neřešil to někdo ?

byla to pěkná prasárna snad to mám za sebou a neuvidím to znovu. Vyřešil to nakonec Spyware Doctor který našel zbytky v registrech, sice to neodstranil /nutno koupit/ ale aspoň ukázal klíče. Pěkná prasárna..klíče na předchozí verzi nefunkční.
Díky všem