Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší mobile manager...

(Mám NOKIU)Já teď právě používám USB-Handset Manager,ale potřeboval bych něco lepšího,co nahraje do mobilu alespoň 187 kB. Určitě se něco najde,ale bylo by něco lepšího? Dík.. A pls neposílejte mě na googla,tam jsem hledal...

Edit: A Nokia PC Suite mi nějak nefunguje...

To čemu říkáš v telefonu je místa dost ještě nemusí znamenat, že by se to tam mělo vejít. Nevím, jak to má tvůj telefon vyřešené, ale také může mít vyhrazeny bloky zvlášť pro obrázky, kontakty, zvuky... Na každý třeba 5 MB. Jenže když budeš mít 4,99 MB zvuků obsazeno a k tomu třeba 1 MB konkaktů a 3 MB obrázků, bude ti to ukazovat, že v telefonu (celkem) je místa dost. Jen do té sekce zvuků se vejde pouze 0,1 MB, což už i třeba nenapíše.
Pak ještě může být omezen přenos čehokoli většího, než něco přímo do interní paměti telefonu. Co to dát na paměťovou kartu? Má jí ten telefon?

Hele není to tento?
detail.asp
možná také záleží, co tam chceš nahrát. jestli tam nerveš nějaký velký obrázek, který je sice datově menší, než oněch 500 kB, ale je větší rozměrově, než ten telefon podporuje.
Pokud by se jednalo o tohle, zkusil bych ten obrázek zmenšit podle velikosti displaye, nebo rovnou třeba jen na 300 x 100 a když se to nahraje, je to tím. S managerem to asi nemá nic společného, nýbrž s tím telefonem.
Zkus se na to zeptat také na té mobilmánii.