Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice u nb

Ahoj, mám problém s klávesnicí, když chci ve hře zmáčknou F4,F3,F2,F1 tak se nic nestane protože je na nich funkce jako stmavení displaye, volume a nápověda, jak to mám přerušit aspon do hry? Je to blbý když potřebuji F4 a naběhnemi nápověda.

Děkuji

nemas tam nejake specialne tlacidlo Fn, ktore zapina, vypina co budu klavesy generovat - bud F1, F2, alebo stmavnutie displeja, zapnutie Wifi, a pod. moze to byt Fn co funguje ako CapsLock - Fn je zapnute, klavesy F1 budu generovat modre popisky, Fn je vypnute, F1 budu generovat biele popisky...