Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Urgentni dotaz - jaky BT GPS?

Pristi tyden jedeme trochu stanovat po Evrope, takze bych do patku potreboval koupit nejakou BT GPS.
Asi bych chtel
http://mobile.itek.cz/k_141-GPS-navigace-GPS-moduly /p_507782-i-Tec-Bluetooth-GPS (BT339 se SIRFIII)
...protoze nez jsem ji ztratil, byl jsem s ni spokojeny. Jeste nez to koupim - vite o nekdo o necem lepsim/vyhodnejsim? Nepropasl jsem treba nejaky novy mnohem lepsi a levnejsi chipset? Pripadne vite, jestli ji nekde nemaji levneji levneji?

Tento má myslím někdo tady z poradny a přijde mi super. Asi záleží, kolik do toho chceš vrazit.
http://palmare.idnes.cz/PocketPC_WinCE/WinCE_Hardwa re/miodigiwalker040922.html

edit://já používám MPS (map papir system) a také nemá chybu. Akorát neříká: "Easy left... Easy right..." Zato je nejlevnější a v případě náhlé břišní příhody může posloužit i jinak. To přístroj za několik tisíc asi ne. :-)

To ne, radsi samostatnou BT. Tohle ma hrubej displej a je to hned (za 5 hodin) vybity... Navic ta BT umi jak s PDA tak v nejhorsim i s telefonem.
Map papir system neni spatnej, ale kdyz ho mela v rukou moje mila, tak to nekdy koncilo hadkama...
btw - "Miloslav" z TomTomu naviguje hezky cesky ("Po 200 metrech odbocte doprava, potom ostre doleva, zaradte se do praveho jezdniho pruhu... dojeli jste na misto urceni." :)) )

Tohle snad také mluví česky. Asi záleží, co tam máš za mapy a kdoví co, nevyzmnám se v tom. Aby mi to našlo ztracené klíče a navigovalo mě to, jak je najít, tak vymakané to asi zatím nebude a pípa se dá v pohodě najít i proutkem.
Řešení k MPS. Podívat se, určit cestu a pak ať si milá brblá co chce, řídit se před tím určenou cestou. :-)

Nojjjjjo, ale ja jsem schopnej nekdy pul hodiny bloudit i okolo nejakyho blbyho hypermarketu, nez se trefim do toho spravnyho nadjezdu/objezdu.. A zvlast nekde v cizich vesnicich v cizi zemi je to hned takovy veselejsi, kdyz se clovek nemusi nervovat, furt nekde zastavovat a vracet, ale muze bezstarostne nasavat atmosferu, nebo treba kvuli necemu odbocit a trochu si zajet ~ vsak Miloslav to dopocita.