Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s připojením WIFi

Prosím, mám problém. Dneska mi stále padá WiFi připojení (už asi 20x), nelze se připojit 3-5minut a po této době se samo obnoví připojení. Signál-maximum. V pravo dole na liště u připojení se ukáže žlutý trojúhelník s vykřičníkem. Prosím, poraďte mi někdo co s tím, nebo alespoň, co to způsobuje. Mohlo by to být tím, že máme připojené 3 NB naráz, nebo špatným počasím, které tu v současné době máme ? Nebo je to chyba adaptéru ? Předem děkuji za odpovědi.

To sedite niekde vonku na luke pod stromami, ked spominas spatne pocasie? Ano 3 wifi zariadenia vedla seba mozu robit problemy.
Ak komunikacia prebieha v jednom a tom istom prietore, dost casto pomaha znizit vysielaci vykon jak na pocitacoch tak na AP. Robi sa to v rozsirenych moznostiach ovladace pre wifi.

S tímto jsem se už párkrát setkal. Vetsinou lacinejsi wifi router fungoval přes kabel a jedno pc přes wifi, ale kdyz se pripojilo jine další pc na wifi, začlo to vypadávat. Zlobilo většinou přidělování adres, řešením bylo napevno nastavené IP nebo presneji definovany DHCP. S tim vam pomuze jen nekdo kdo se v tom aspon trochu vyzna. Jinak jde o zavadu na Hardwaru, ale špatně se to reklamuje (oni tam připoji jedno pc na wifi a jedno abelem zkusi všechny porty a to facha, tak to pošlou zpět jako že je to v pořádku).