Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HD 6770 - nejde nainstalovat ovladač

Dobrý dne, potřeboval bych poradit, zakoupil jsme si grafickou kartu gigabyte radeon HD 6770 1GB, jenže problém je při instalaci kdy instaluji grafiykou kartu ovladačem staženým z netem viz. http://www.gigabyte.cz/products/page/vga/gv-r677ud -1gd/download/ . Po instalaci se mi objeví jen jako standartní grafický adaptér s rozlišením VGA, TYP DAC 8 bit, paměť 16MB. Nic víc. Nevíte někdo kde je chyba? Nebo jak to opravit? Děkuji

nemusi to byt to same (Gb si tam mohol nieco pridat nejake tooly apod) ale ten AMD ovladac v tvojom pripade (desktopova PCIe karta) by nemal mat problem a zvycajne u desktopovych PCIe kariet je ovladac uplne stejny jak ten od AMD. Ked je na AMD novsi tak moze byt v tomto pripade lepsie pouzivat ten z AMD.