Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenahraje se HTC Wildfire

Po úspěšné výměně krytů jsem si hrál s telefonem. Podle jednoho návodu jsem ale odinstaloval systémový Prohlížeč internetu jenže poté nešel spustit ani přes Operu. Poté jsem ve svém ROOTnutém telefonu obnovil tovární nastavení a najednou začal blbnout. Zapnu, nastavení Googlu, jenže pak se objeví že proces instalace google byl neočekávaně ukončen, a naběhne černá obrazovka. Jenže stavová lišta jde, i stáhnout dolů, wifi, gps, bt i zvuk jdou, jen hardwarové tlačítka nereagují, při jejich stisknutí ale telefon vibruje. Možná by to mohlo být i odinstalací ADW Launcheru, který patří k Cyanogen modu. Nestačí pouze nainstalovat nový CM? Nebo co s tím? Díky

Tak už asi vím čím to je, že nejde stavový řádek. Je to způsobeno mou blbostí a odinstalováním ADW Launcheru, který byl součástí CM 7. Jenže po přeinstalování CM je to stále stejný. Nefunguje.

Tak úplně zezačátku. Než jste začal odinstalovávat ty systémové věci, tak telefon chodil vpořádku? Pořád mi nejde do hlavy, jaktože po přeinstalaci stále blbne ta samá věc. Na XDA je ke stažení CyanogenMod 6 založenej na Froyo. Můžete ještě zkusit ten.

Zkusil bych nahrát nejnovější ClockWorkMod, zazálohujte si data (například titanium backup), vlezte do Recovery a skutečně udělejte kompletní Wipe (klidně několikrát pro jistotu za sebou)

Wipe Factory data reset
Wipe cache partition
v Advanced pak ještě Wipe Dalvik cache.

Rootoval jste telefon podle tohoto návodu? Píšou tam cosi o S-OFF.