Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levne volani z dovolene v cizine?

Zajimalo by me, jake mate zkusenosti s levnym volanim z ciziny? Ty sproste predrazene roamingy uz asi dneska nikdo neplati.. Nejlevnejsi moznost jsou asi operatori s web-callbackem (vlozite svoje cislo a cislo volaneho a ono vas to spoji) - napriklad s voipcheap.com je to uplne zadarmo, kdyz se vejdete do 30 hodin mesicne.
Nevyhoda je, ze se musite nejak dostat na internet nebo na na wap..
Takze zbyvaji operatori s SMS-callbackem (poslete smsku s tel. cisly, ktera chcete spojit). To jsem zatim zadarmo nenasel, volani po evrope vychazi u vetsiny tak okolo 1,-Kc za minutu.

Mate s tim nekdo nejake zkusenosti, kdo je spolehlivy, atd..?

Myslis ten voipdiscount.tch.cz? To dela jeden chlapik, co se objevuje na telefonujeme.com... Je to podle me dost predrazeny, ale muzou existovat lidi, kterejm vyhovuje, ze je to cesky + nemuseji posilat penize nekam za hranice.

Jinak co se tyce voipu a callbacku, mam s tim ty nejlepsi zkusenosti - i kdyz zadarmo, je to kvalitni a spolehlivy. Minimalne pevnou linku to rozhodne bohate nahradi. Ted se jenom rozhodnout, u koho zridit ten sms-callback (ten jsem zatim nepotreboval).