Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vylepsit tento komp?

zdravim zdejsi machry,dostal jsem za ukol vylepsit tento komp,ale nevim co zakladovka zvladne,poradite mi?zatim vim ze tam je 2x512 mb rad,procesor amd 2800+,grafika radeon x1300 256Mb,zakladni deska k8triton,ga-k8ne-rh.Ma otazka zni jake ramky a kolik tam muzu nacpat a jakou grafiku aby to fungovalo?nejlepe rovnou odkazy na komponenty,dekuji za odpovedi.

Výměna desky (deska s AM3,AM3+) ,cpu (X2 250 nebo lepší) , pamětí (4gb DDR3) nejspíš zdroje /protože má určitě 5let/ plus pokud je hdd nebo mechanika v provedení IDE tak i HDD+DVD v sata provedení = koupíš celej vnitřek komplu a ušetříš blbých 500-1000 díky tomu že použiješ původní skříň.

Pokud je aspoň jedno ze zařízení disk/mechanika sata dá se ušetřit použitím desky od asrocku s AM2 (N68...) slotem a jedním ide. Není to ideální řešení ale v současném průseru s cenama disků se to dá pochopit.

Pokud je hardr i mechanika IDE je napi*u cpát je na jeden kabel = výměna mechaniky za sata´.