Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OEM SLUCHÁTKA

Jelikož se poohížím po nových sluchátkách, tak jsem narazil predevším na aukru na sluchátka "Monster Beats By Dr.Dre". Normální cena se pohybuje asi kolem 4000,- kč. Na aukru je není problém sehnat za 600korun. Nedělám si iluze, originály to těžko budou + plno jich zašle sluchátka až do 25 dnů. Můj dotaz je asi takový, co si o OEM sluchátkých myslíte, popř. vlastnili/vlastníte jste nějaké? Můžete doporučit nebo se na to rovnou mám vykašlat? Nejlépe, pokud by se tu někdo našel, kdo vlastní tenhle typ, jestli by mi/nám k tomu nemohl něco napsat. :-)

Díky
Změna předmětu, původně: OEM SLUCHÁTKA, POTŘEBUJI POMOC!!!! (shark.jd)

Já si přečetl, co OEM je, ale další otázka je, jestli tady ta kvalita bude aspoň z vysoký části dodržena - proto se tu ptám, jestli s tím má někdo zkušenost.

Ne, nepotřebuji bejt "cool", jen se poohlížím po všem možným a pokud by u těch OEM sluchátek byla dodržena z vysoký části kvalita, tak nevidím důvod proč si je neobjednat.. uklidni se prosímtě, dík