Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozbitý ventilátor v ntb

ventilátor v mém ntb Asus M51Sn je nejspíš v háji - odhaduji to na ložiska, protože dělá neskutečný bordel, když se točí. Nevíte, kde bych mohl koupit náhradní? Nejlépe někde v Brně. Děkuji za radu!

díky. před chvílí jsem rozebral spodek ntb a porádně vo všechno vyfoukal vzduchem a navlhčenou vatičkou na špejli otřel usazený prach a když sem to teď spustil, tak běží zase jako normálně. tak doufám, že ještě chvíli vydrží.
děkuju všem za rady!

nevím, jestli to tedy má nějaký význam, ale vypozoroval jsem, že ten ventilátor řachtá jen když je po delší době (řekněme po 8-mi hodinách) probudí z řežimu spánku. Když ntb vypnu a pak zapnu, tak je vše v pořádku.
Myslíte si, že to budou ty ložiska, nebo to může být něco jiného?
Zkusím pak ten zvuk, co to dělá nahrát a dát to sem, třebas z toho něco vyčtete vy.