Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pripojenie na Internet zadarmo alebo za peniaze cez wifi

Už dlhšie mi nedá pokoj táto téma:

Na Slovensku je možné pomocou wifi pripojiť k Internetu zadarmo notebook na mnohých miestach. Napr. letisko v Bratislave, UKF Nitra atď. Prečo potom tú istú službu ponúka T-Mobile SK za
drahé(!) peniaze?
!pages.get

Keď som sa na to pýtal T-Mobile, dostal som túto "odpoveď", že táto služba je založená na jej spoplatnení, ale prečo, to tam chýbalo.

Vie teda niekto vysvetliť, čo ponúka T-Mobile SK v tejto službe také svetoborné, že sa musí za to platiť? Ešte lepšie, je tu niekto taký, čo už toto wifi pripojenie (či už zadarmo na vybraných miestach alebo za peniaze od T-Mobile SK na vybraných miestach) využil?

Nesmyslné vytažení několik let starého tématu. Zamykám. (Kurt)

Ano ja s tým mám bohaté skúsenosti!
Stále ked sa pripojím na Wi-Fi, a som tam čo i len 5 minút, príde šialená faktúra a to 100€!!!!
Alebo stačí ak sa ráno ponáhľam na bus, uz nechcme zapínat počítač aby som si kukla kedy ide, tak sa pripojím na mobile na wi-fi a to prisambohu len na 30 sekúnd!
A ako inak, prišla faktúra 30€! Neviem kde sa ten pos*atý T-mobile hrabe!
Tešila som sa ze sa budem môct pripájat na Wi-Fi, či uz v škole alebo doma, lebo Wi-Fi by malo byt zadarmo.
Avšak pri T-Mobile sa to povedat nedá! Nasrali ma!
Doteraz neviem ze čo s tým mám urobit! A do T-mobilu nejdem, lebo čo som počula od kopec ľudí, nikdy ti neodpovedia na danú otázku ale stále sa vykrúcajú!
Ked to takto pojde dalej, idem na O2!

Ved ti pisem uz tyzden ze sa nepripajas na wifi ale na platene 3G, tak si nechaj vysvetlit niekym z okolia kto ti na tom tvojom telefone ukaze ze ktora ikonka je wifi a ktora 3G, ptz to mas evidentne pomiesane. (alebo mas blbo nastaveny telefon ze sa pripaja sam od seba).
Za to ze sa pripojis na svoje wifi doma neplatis nic.