Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype vyhazuje chybu

Zdar Borci
Mám akovej problém, mám sestavu (nějakou starou desku Sis, 370MHz@457MHz Celeronek,280SDRam) zbytek asi není podstatnej a když nainstaluju skype (zkoušel jsem i různý verze) a vytočím zkušební hovor tak uslyším jenom Hello a vyhodíto jakousi chybu se zvukovým zařízením zvukovku mám integrovanou a tak sem si myslel že to je tím ale zkusil sem si sehnat Zvukovku do ISA slotu a je to úplně to stejný nevíte čím to může být? nesetkali jste se s tím někdo? poslední co mě napadá je že mám slabej procák ale na skypwe píšou minimum 400MHz a to splnuju. JInak zkoušel jsem ještě spojit Hovor přes ICQ a tam to valí takže asi budu používat to ale stejně kdyby jste náhodou věděli co s tím tak můžete dát vědět.

XP Profesional ale podle toho odkazu co je dole píšou že může být opravdu problém ve slabém HW a mě vytížení procesoru při spojení hovoru vyskočí na 100% takže to bude asi tím, přesně jak sem si myslel no aspoň že přes ICQ 5.x se už dá taky telefonovat a naštěstí nemá takový nároky.