Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi edimax - jak vypnout MAC Address Filtering ??

Cau, na ntb mi wifi šlape stále, ale na mobilních telefonech(LG a iPhone) mi vypadává, i když je plný signál...bavil jsme se o tom s kamaradem a rikal mi, ze je to možna dvojitou ochranou, jelikož mam mac filter a pass. Tedkom to hledam přes edimax a nemzu najit kde se to vypína... naka rada pro lajka?? díky

Jsem to psal na desetrkát hehe a mel jsem zmatek. Jinak mam v mac filtring přidane mac adresy zarizeni a eset smart security 4 nemam..

Tatik byl na tabletu jak jsme to sem psal a nesla mu wifi (vypadávalo to)a sel jsme do obchodu a celou dobu jak nebyl pripojenej ntb tak to slo, tedkom zase rozjedu ntb a uz mu to zase nejde..

Jinak mam v mac filtring přidane mac adresy zarizeni

je možné že ta funkce brzdí síťový provoz, zvláště u starších routerů s pomalejším procesorem (přitom je úplně zbytečná).

mm:

na mobilních telefonech(LG a iPhone)
;)

pravdu díš. já ten slovosled původně přehlídnul, připadalo mi že píše nesrozumitelně pražsky.
teď se dívám na ip, a je to šomperské nářečí - anebo od holomóca, tak za to se kaju.
bo nejspisovnější češtinou se mluví na moravě, to je axiom.