Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktory je Vas oblubeny filehosting?

Zdravim,

kedysi tu alebo na zive.cz bol zoznam poskytovatelov free filehostingu. Cestujem do zahranicia a chcel by som si ulozit videoklipy natocene fotakom niekde na net, nech ich nemusim nosit na karte. Ich velkost bude okolo 150 - 250 MB. Moja predstava je taka, ze nafotim fotky a natocim klipy, niekde to uploadnem a ked pridem domov tak si to stiahnem. Poradte nieco, s cim mate dobre skusenosti, co je rychle a spolahlive...8-)

chapal si to spravne, ja vychadzam z nazvu file hosting.
eDisk.cz - online digitální úschovna pro skladování, sdílení a zálohování Vašich dat.
Free File Hosting - with Savefile.com you can upload and share unlimited files which can be downloaded unlimited times.

ja okrem par sluzieb co ma edisk.cz naviac(Automatická tvorba náhledů, Organizace souborů do složek, ...), ziaden rozdiel nevidim.

Ja pro tyhle potreby pouzivam svuj mail na seznamu.
Proste a jednoduse poslu ty data sam sobe. Pokud to delam v outlocku tak nemuzu dat odeslat a prijmout ale jenom odeslat :)
Na seznamu muzu posilat az 2GB prilohy a jednotlivy soubor max13MB, coz je pro potreby fotek myslim dostacujici.

nejvic si mi zatim libi savefile.com, ma sice limit souboru 60MB, ale pri downloadu nemusite cekat a link souboru je lehky na zapamatovani.
Naproti tomu filefactory ma limit souboru sice 300MB, ale po 7 dnech bez downloadu se vam soubor smaze a stranky se mi zdaji celkove pretizene.