Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jdownloader - neukáže se mi captcha

Prosím o radu,jestli nemá někdo zkušenosti. Nainstaloval jsem po formátu jdownloader,stejne jako již dříve,ale teďkom,když mám někde zadat capcha,tak se mi neukáže jaký mám zadat.jen políčko kam to zadat.neví někdo co stím,nemusí se tam ještě neco aktvovat? nikdy jsem s tím problém neměl.díky
Zmena predmetu, pôvodne: Jdownloader (los)

Neodpovím ti (nevím to), ale připojím se s poněkud OT pod-dotazem.

Jak slovo "captcha" vyslovujete? Já používám v českém (u nás na dědině, v rodině) prostředí "kapča" (o jednookém mezi slepými to určitě znáte :-p).

CAPTCHA uvádí ˈkæptʃə (blíží se s přimhouřením očí "keptse"), ovšem zatím jsem neměl s kým face to face o captcha hovořit v angličtině :-)