Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UPC fiber power 25 Mb/s

Dobry den
chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s internetem od UPC 25Mb/s chtěl bych si ho objednat ale nerad bych aby opět došlo k něčemu co se někdy stává a to že poskytovatel internetu naslibuje hory doly že bude upload minimálně 1Mb/s a potom je to sotva 500Kb/s.Internet by byl v domácnosti přes Wi-Fi a byl by přijímán 3 notebooky
Jinak bydlím ve velkoměstě ve 3 patře panelového bytu jestli je to k něčemu potřebné předem děkuji

Z Brna nejsem, jsem z Prahy, z takový super části, kde má O2 po kabelu monopol. Když s jejich 8Mbitem dosáhnu na 1Mbit, tak je to pro mě svátek, když jim volám, tak se moc nestane, protože vědí, že nemám jinou volbu.
edit: Rád bych někdy měřil rychlost internetu v průběhu jendnoho dne. Ono je to totiž docela zajímavý. Ráno začnu někde na 750kb/s, v poledne už je to kolem 500, pokud nepočítám výpadky, tak se to celý odpoledne drží a mezi 19:30 a 20:00 spadnu pod 50kb/s a drží se to do cca 4 ráno.