Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win7 Home Premium 64 OEM - mohu legalne preinstalovat na 32 bit?

Ahoj, prosim o radu. Dostala jsem novy notebook s nainstalovanymi Windows 7 Home Premium OEM 64 bit. Nechodi mi na tom nektere programy a hry, na ktere jsem byla zvykla ze stareho pc s win XP. Dotaz: Mohu legalne preinstalovat system na notebooku a nahradit soucasny win7 64 systemem win7 home premium OEM 32 bit? Dekuji predem :-)

Link na nějaké povídání od Microsoftu neznám, ale mrkni se třeba sem: http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/w indows_7-windows_install/windows7-32bits64bits-dua l-boot-licensing/0e46df7a-a574-e011-8dfc-68b599b31 bf5?msgId=0c1e9fa9-a874-e011-8dfc-68b599b31bf5

A to jde o případ, kdy fyzicky máš v retail verzi obě (32 i 64) DVD. Ty nic takového (32bit) ani nemáš.

Zkus si někde pohledat na MS stránkách něco o OEM (možná v EULA).

Osobně by se mi dualboot W7 32+64 líbil, pokud by stačila jedna licence. Bohužel nestačí.