Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Počítadlo přístupů na web

Ahoj,

chtěl bych si napsat počítadlo přístupů na web, (JS,PHP,MYSQL umím) ale nevím na jakým principu to udělat,
napadlo mě že by se při prvním načtení vytvořila cookie s platností 24 hodin a započítal by se přístup, dokud by cookie platila tak by se další nezapočítával, ale přinejmenším IE9, a možná i jiní uživatelé mají cookies blokované, takže by se nezapočítaly všechny přístupy všech,
a nebo to udělat přes zjištění IP adresy a času, zapsání do databáze a pak porovnávat získanou ip a čas návštěvy s databází?
a nebo to mám udělat uplně jinak?

díky

Já bych si tam dal Toplist a je to bez práce. Navíc tam jsou různé statistiky.
Prima to bývá také u statistik poskytovaných hostingem, včetně například přístupů z vyhledávačů a jaká se hledala fráze.