Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem volba myši ke koupi

Dobrý den mám k vám jako odborníkům malý dotaz, kdyby jste si museli vybrat mezi těmito dvěma možnostma. Jakou by jste si vybrali z hlediska funkčnosti a kvality zpracování myš.

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=8403 6

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=9543 8

Nejsem nějak velký hráč, takže vždy když si koupím myš, tak mi vydrží několik let, tak bych rád, aby se pohodlně držela a byla spíše pevnější kontrukce. U toho logitechu mi hraje do karet, že jako značka mi přijde lepší a protože jsem mel MX518 tak si nemyslím, že tahle firma umí vyrábět špatný myši, ale bohužel je to optika a je pro pravou i levou ruku a co jsem se zatim setkal a tak všechno co je ("uni" tak je naprd). Zase ten gigabyt je údajně lazerovej, ale co do kvality nemám od nich velký očekávání.

A jak na tebe působý, moje přítelkyně má taky gigabite a přupadá mi že neni moc fortelná je hrozně lehká a z jakoho si tvrdého plastu. Co jsem měl logitecha MX518 tak ta pusobila hodne fortelně a nezničitelne. A hlavne jsem cejtil ze v ty ruce neco mam.